Açıklama

Goojitzu Mi̇ni̇ Jurassic World Fi̇gürler Gjt27000-41311 Giganotosaurus

Marka
Marka

GIOCHI PREZIOSI

Yorumlar
Puanlar

0.0

0 Ürün Derecelendirmeleri
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Bu ürünü değerlendir

Düşüncelerinizi diğer müşterilerle paylaşın

Bir değerlendirme yazın

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İptal & İade

İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim için gönderilen ürünler Yurtiçi Kargo ile gönderilmelidir.Farklı kargo firmalarıyla yapılan gönderiler teslim alınamamaktadır.

Yurtiçi Kargo Müşteri Kodu :

Satın almış olduğunuz ürünü merkez depo adresimize içine değişim veya iade notunuzu yazarak Yurt içi Kargo ile gönderebilirsiniz.

Aydeniz Deniz Malzemeleri iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Aydeniz Deniz Malzemeleri sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

İade etmek için ürünün ambalajının açılmamış ve kutusunun hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Ancak Aydeniz Deniz Malzemeleri’nin bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir.
Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir. İade etmek istediğiniz ürünlerinizi -ürünle ilgili istatistiki çalışma yapılabilmesi için- iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır. Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma,
Kırılma , tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Aydeniz Deniz Malzemeleri‘a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti satıcı tarafından ödenecektir.

İade Süresi

• Genel olarak satın aldığınız ürünleri kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren yedi 14 gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü merkez depo adresimize içine değişim veya iade notunuzu yazarak Yurt içi Kargo ile gönderebilirsiniz.

Teslimattan Kaynaklanan Problemler;

Zarar görmüş paket durumunda;

– Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır.
– Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
– Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini yaptığı kabul edilmiş sayılır.
– Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Aydeniz Deniz Malzemeleri‘ ne bildirilmelidir.Aydeniz Deniz Malzemeleri en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.