Aydeniz Toptan Ltd.Şti. 90'lı yıllardan beri sürdürdüğü geleneksel pazarlama yöntemlerinden online ticareti benimsemiş bir marka yaratmıştır.

Hikayemiz

Ucuz Fiyat Politikasıyla Rakiplerine Gözdağı Vermeye ve Şaşırtmaya Devam Etmektedir.

2000 YILINDA BODRUM’DA ŞİRKETLEŞEREK ÖNCELERİ DENİZ MALZEMELERİ VE OYUNCAK DAHA SONRA İTRİYAT , KOZMETİK , GÜNEŞ YAĞLARI VE KORUMA ÜRÜNLERİ , ECZANE MALZEMELERİ , KİŞİSEL BAKIM ,TERLİK VE PLAJ OYUNLARINI DÜNYA MARKALARIYLA VE KALİTEDEN ÖDÜN VERMEDEN ÇEŞİDİNİ ARTTIRARAK DEVAM ETMİŞTİR.

2013 YILINDA İSE KENDİ İTHAL ETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERLE PORTFÖYÜNÜ GENİŞLETTİ . YAKLAŞIK 6500 ÇEŞİT ÜRÜNÜN PAZARLAMASINA VE DAĞITIMINA DEVAM ETMEKTEDİR. SAHİBİ OLDUĞU MARKALAR PAPU – LA PLAGE- SUN TASTIC HIZLA BÜYÜYÜYEN MARKALAR OLARAK RAFLARDA YERİNİ ALMAYA DEVAM ETMEKTEDİR.

GELİŞEN PİYASA ŞARTLARINDA ÖZGÜNLÜĞÜMÜZÜ KORUMAKTA VE ÜLKEMİZDEKİ . DEĞERLİ BİR ÇOK PAZAR YERİNDE, SANAL SATIŞ ORTAMLARINDA FAALİYETLERİMİZİ SÜRDÜRMEKTEYİZ

AYDENİZ PRENSİPTE DOĞRULUĞU , DÜRÜSTLÜĞÜ , ESNAFLIĞI UNUTMADAN HIZLI SEVKİYAT VE UCUZ FİYAT POLİTİKASIYLA RAKİPLERİNE GÖZDAĞI VERMEYE VE ŞAŞIRTMAYA DEVAM ETMEKTEDİR SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA

Hoşgeldiniz!

Kuponunuzu Hemen Kullanın

50 ₺
Her 500 ₺ ve üstü alışverişinizde geçerlidir.
Kupon Kodu: Merhaba
29 Mart - 2 Nisan
Anasayfa Mağaza Sepetim 0 Favorilerim Hesabım
Sepetim (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.