750 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!

Bu e-posta (ve ekleri) gizli bilgi içermektedir ve sadece gönderilen kişiye yöneliktir. Bu e-postanın muhatabı değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Aydeniz Deniz Malzemeleri’nin onayı olmaksızın bu e-postanın okunması, değiştirilmesi, kopyalanması, üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi yasaktır. Bu e-postanın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da bu e-postayı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve e-postayı sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, bu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir.Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Aydeniz Deniz Malzemeleri’nin görüşlerini içermeyebilir.
Bu e-postanın içeriğinde geçen şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Aydeniz Deniz Malzemeleri’ye ait olup, maddi ve manevi tüm hakları saklıdır.
Aydeniz Deniz Malzemeleri; Aydeniz Deniz Malz. Hediyelik Eşya ve Oyuncak Ltd. Şti.’den oluşmaktadır.

The contents of this e-mail message and any attachments are intended solely for the adressee and contain confidential information. If you are not the intended recipient, you are hereby notified that any use, alteration, disclosure to a third party, dissemination, copying, or storage of this message or its attachments without the consent of Aydeniz Deniz Malzemeleri is strictly prohibited. If you are not the intended recipient of this message or their agent, or if this message has been adressed to you in error, please immediately alert the sender and then delete this e-mail from your inbox. On the grounds that e-mail communications have no guarantee whatsoever that it is safe or without error, the message may arrive late or have missing parts, or the content or the information may have missing parts, alterations or viruses. Therefore the sender has no responsibility regarding any error or missing part in the content, or any violation of accuracy or privacy, and the use of the information through sharing, forwarding or storing. The contents of this message belongs to its sender and it may not reflect Aydeniz Deniz Malzemeleri’nin’s views or opinions.
All rights regarding any intellectual property that is in the body of this message, and all material and nonmaterial rights are reserved to Aydeniz Deniz Malzemeleri
Aydeniz Deniz Malzemeleri  Aydeniz Deniz Malz. Hediyelik Eşya ve Oyuncak Ltd. Şti.

Hoşgeldiniz!

Kuponunuzu Hemen Kullanın

50 ₺
Her 500 ₺ ve üstü alışverişinizde geçerlidir.
Kupon Kodu: Merhaba
29 Mart - 2 Nisan
Anasayfa Mağaza Sepetim 0 Favorilerim Hesabım
Sepetim (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.